Neurobte týchto 12 fatálnych chýb pri výbere
sprchového kútu, vráti sa vám to aj s úrokmi!

Tieto chyby pred vami urobili mnohí a doplatili na to. Dobrá správa je,
že vy už nemusíte! Neriskujte a stiahnite si e-book ZADARMO.

Začalo to sklom a skončilo plnením vašich predstáv o modernom bývaní

Išli sme tam, kde ešte žiadna firma nevstúpila

V roku 2010 sme zistili, že na Slovenskom trhu jednoducho neexistovala spoločnosť, ktorá by sa špecializovala výlučne na interiérové produkty zo skla.

Ak ich aj nejaká firma ponúkala, tvorili len jednu časť ich portfólia. Spolu s interiérovým sklom predávali napríklad aj garážové brány či plastové okná.

Vtedy sme si povedali: Toto je naše miesto! Sem patríme… A tak v roku 2010 vzniklo INTERIERSKLO, s.r.o.

Roku 2011 sme boli jediní, ktorí sa špecializovali na interiérové produkty zo skla na Slovensku. Už od začiatku sme vedeli, že to chceme robiť inak.

Prioritou sa stali unikátne riešenia a špičkový zákaznícky servis. Na tom sa dodnes nič nezmenilo a aj preto sme stále jednotkou v našej oblasti.

Bola to dlhá cesta špecializovania. Chceli sme nekompromisne vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov a stať sa odborníkmi. Rozhodli sme sa na Slovensko priniesť vysokú kvalitu produktov aj služieb.

Náš odborný tím je vždy pripravený vám poradiť 🙂

Ak to nerobíme pre vás, tak pre koho?

S našim novým začiatkom prišla aj nová filozofia. Prioritou sa stala komunikácia so zákazníkmi a starostlivosť o nich.

Začína to odbornými radami, pokračuje profesionálnou montážou a keď treba, neváhame rýchlo vybaviť prípadné reklamácie. Vážime si, že si naši klienti vybrali práve nás. A veríme, že na kvalitných, takmer priateľských vzťahoch s nimi záleží.

Prečo?

Pretože bez vás naša práca nemá zmysel. Pochopili sme, že ak vaše sny nepremieňame na realitu, naša snaha je zbytočná.

To je aj dôvodom, prečo je každý produkt iný – vyrábame ich na mieru vašim predstavám. Máme radi výzvy, a preto neujdeme pred žiadnou vašou požiadavkou.

Ako to už býva, mnohí nám neverili a hovorili, že to nebude fungovať. Kvalitné produkty a starostlivosť o zákazníkov? Tu, na Slovensku?

Ale my sme tu. A náš sen zostal rovnaký – splniť ten váš.

Jednotka na trhu k vašim službám

Nestačí však len dobre začať, treba ísť s dobou. Dnes sme jednotka na trhu s predajom interiérového skla pre domácnosti, ale nezaspali sme na vavrínoch. Snažíme sa do našej práce zavádzať najmodernejšie systémy a staráme sa o to, aby každý z nás bol vo svojej oblasti odborníkom a profesionálom.

A to najmä preto, aby sme vám vedeli dobre poradiť. Ak teda potrebujete pomôcť s niečím, v čom sme doma, napíšte nám cez formulár nižšie. Radi vám poradíme s výberom, povieme, na čo si treba dať pozor alebo vypočítame, koľko to bude stáť.

Rozdávame rady, vypýtajte si jednu (alebo dve, tri…)

Vyplnením tohto formuláru vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely zaslania cenovej ponuky vybraného tovaru a služby. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Viac o ochrane osobných údajov.

Čo si myslia naši zákazníci?

Klient vždy očakáva dobrú službu a je milo prekvapený ak ju aj dostane. O spoločnosti Interiersklo je to naozaj pravda. Počas našej spolupráce sme spolu realizovali množstvo kreatívnych nápadov zo skla. Som rád, že mi pomáhajú svojimi odbornými vedomosťami. Takže si dávajte pozor čo si od nich želáte, lebo to aj dostanete! 🙂

Ing.Arch. Ján Tvrdoň,
www.architectservices.eu

Viac referencií …

Potrebujete poradiť? Napíšte nám, radi vám pomôžeme.

telefón: +421/917 977 799

Chcem sa opýtať

Nájdite inšpiráciu pre vašu kúpeľňu

Už máte jasnú predstavu o svojej kúpeľni? Ak nie, nevadí. Prelistujte si naše katalógy plné luxusných sprchových kútov a nechajte sa inšpirovať.

Neurobte týchto 12 fatálnych chýb pri výbere
sprchového kútu, vráti sa vám to aj s úrokmi!

Tieto chyby pred vami urobili mnohí a doplatili na to. Dobrá správa je,
že vy už nemusíte! Neriskujte a stiahnite si e-book ZADARMO.

Copyright © 2018