PostHeaderIcon Sprchovacie kúty s hlbokou vaničkou

Výber zo sprchovacích kútov je veľmi veľký z hľadiska tvarov, veľkostí ale i z materiálu. Môžete si zvoliť ako bude vyzerať Váš sprchovací kút samy. Veľký výber máte i z vaničiek z ktorých si môžete zvoliť medzi rovnými alebo hlbokými. Sprchové kúty sú riešením modernej kúpeľne. Sprchové kúty šetria čas ktorý strávite pri kúpaní a aj finančné prostriedky. Sprcha je vynikajúca nielen na očistenie tela ale aj na relaxovanie, vytvorenia pohody a oddychu. Pri výbere vaše ho sprchovacieho kúta by ste si mali premyslieť že či ho namontujete na dlažbu, alebo na vaničku. Vaničky si môžete vybrať buď s hlbokou vaničkou alebo ich položiť na podlahu.

Nevýhodou hlbokej vaničky je, že z hľadiska financií je drahšia, ako klasická rovná vanička. Veľmi nebezpečný môže byť výstup zo sprchovacieho kútu lebo Vám hrozí pošmyknutie. Preto je rozumné kúpiť si do sprchovacieho kúta aj protišmykovú podložku alebo ak chcete môžete si zvoliť aj rôzne držiaky, ktorých a budete držať pri vstupe i výstupe zo sprchovacieho kúta.

Výhoda vaničky je v tom že si ju môžete kúpiť aj cez internet, alebo ak chcete v rôznych kamenných obchodoch. Každá možnosť má však i svoje výhody a nevýhody. Vaničku môžete kúpiť zvyčajne v štvrť kruhovom tvare. Výhoda hlbokej vaničky je v tom, že nepretečie do Vašej kúpeľne, a tak sa nemusíte namáhať umývaním mokrej dlážky vo Vašej kúpeľni. Ďalšou výhodou hlbokej vaničky je v tom že v nej môžete okúpať aj malé dieťa. Stačí keď jednoducho napustíte vaničku vodou a môžete v nej kúpať Vaše dieťa. Musíte však počítať s tým že voda nemôže byť napustená až po okraj, pretože by ste museli zatvoriť na Vašom sprchovacom kúte dvere aby sa voda nedostala von z vaničky. Potom môžete dať dieťaťu do vaničky hračky a môže sa hrať. Nie je však dobré nechávať dieťa bez dozoru pretože mu môže hroziť utopenie.

Dúfame, že si vyberiete sprchovací kút alebo vaňu, ktorá bude vyhovovať vašej rodine a v pohodlí ju budete využívať niekoľko rokov.

Leave a Reply

Akčná ponuka
September 2015
P U S Š P S N
« Júl    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Podobné stránky
Chystáte sa prerábať kúpeľňu a rozhodujete sa aký sprchový kút zvolíte ? Navštívte našu stránku, kde máte najširšiu ponuku sprchových kútov v SR.