Sprchová zástena

Cena od 114,20€ s DPH (rozmer 40cm x 240cm)

 

Čoraz obľúbenejšie sa stávajú sprchové kúty bez dverí a sprchové zásteny. Prečo? Tak napríklad:

  • Jednoduchá zástena je lacnejšia ako celý sprchový kút.
  • Čím menej priestoru na nečistoty, tým menej umývania.
  • Minimalistická zástena so sklom bez rámov pôsobí mimoriadne elegantne.

Aby ste neosprchovali celú kúpeľňu, zástena si vyžaduje viac miesta a väčšiu vaničku. Je však vhodným riešením aj pre malé kúpeľne, keď sa namiesto vane namontuje elegantná zástena vyrobená na mieru.

Ste zvedavý na presnú cenu?

Vyskúšajte si náš konfigurátor, ktorý Vám hneď vytvorí cenovú ponuku podľa vašich predstáv!

sprchova zastena


sprchova zastena
TIETO SPRCHOVÉ ZÁSTENY UŽ EXISTUJÚ AJ MIMO KATALÓGU:

A prečo by ste mali vybrať práve nás?

Lebo sme dobrý v tom, čo robíme. Okrem najnižšej ceny, naši zákazníci dostanú nadštandardný zákaznícky servis a 5 ročnú záruku.

Aj naši zákazníci aj my sme hrdí na svoju prácu.

Preto Vám ukážeme našu minuloročnú štatistiku:

0
vypracovaných cenových ponúk v Bratislave
0
objednaných produktov v Bratislave
0
namontovaných produktov v Bratislave

Každý hovorí, že je najlepší!

Ale o nás to hovoria aj naši zákazníci

Aj Vy chcete byť spokojný s Vašou kupeľňou?

Ešte stále máte otázky o našich produktov alebo o postupe spolupráci?

Nájdite odpoveď v najčastejších otázkach

Naozaj môžem využiť obhliadku zadarmo ešte pred záväznou objednávkou?

Áno, veľmi radi vám prídeme osobne poradiť – nájsť riešenie na mieru a ukážeme Vám aj konkrétne vzorky skla a kovaní. Aj keď sme z Dunajskej Stredy, nerobí nám problém cestovať za zákazníkmi v rámci celého západného Slovenska. Ak ste z iného kúta Slovenska, napíšte nám a môžeme sa dohodnúť.

Prečo mi nemôžete poskytnúť cenovú ponuku e-mailom alebo telefonicky?

Záleží nám na tom, aby naša spolupráca bola bezproblémová. Vážime si vašu dôveru a chceme vám dať absolútne presnú cenovú ponuku predtým, než sa rozhodnete. A samozrejme, to najlepšie riešenie pre vás a váš priestor.

Preto vám nemôžeme pripraviť cenovú ponuku podľa čísel a požiadaviek, ktoré nám pošlete. Zistili sme, že 90% takýchto objednávok nakoniec skončí problémami. Navyše, cenová ponuka v týchto prípadoch vôbec nezodpovedá skutočnosti a výsledná cena sa líši od tej, ktorú ste schválili na začiatku.

Preto ponúkame obhliadky “terénu” zadarmo, kde zistíme aké sú možnosti, odhalíme možné problémy a všetko presne zmeriame. Bez toho to jednoducho nefunguje.

Ako sa sklenený produkt umýva?

To závisi od povrchovej úpravy skla. Aby ste zbytočne nestrácali čas čistením, môžete sklo ošetriť špeciálnym prípravkom – my odporúčame prípravok EnduroShield. EnduroShield na sklo je nanesený ochranný náter pre všetky sklenené povrchy, špička nanotechnológie pôsobí ako trvalý štít, ktorý uzatvorí všetky póry skla a neumožní zachytávanie vonkajších znečistení. Povrch skla sa stáva ľahko a jednoducho čistiteľný.

Životnosť takejto vrstvy je až 8 rokov (bežná povrchová úprava vydrží 3-6 mesiacov). Potom už stačí sklo iba utrieť stierkou raz týždenne. Bežné čistiace prostriedky nebudete vôbec potrebovať!
Najčastejšie sa tento prípravok využíva pri sprchových kútoch.

Čo všetko je zahrnuté v cenovej ponuke?

V našej cenovej ponuke je zahrnutý samotný produkt z kvalitného skla, a okrem toho od nás dostanete služby na profesionálnej úrovni – zameranie, projektovanie a príprava výkresov, doprava, montáž, nadštandardný zákaznícky servis a záruku 2 až 5 rokov (podľa typu cenovej ponuky, ktorý si vyberiete).

Za aký čas budem mať vyhotovený produkt?

Najskôr sa dohodneme na obhliadke “terénu” a potom na termíne, kedy vám prídeme odprezentovať cenové ponuky. Keď si vyberiete tú, ktorá vám vyhovuje, pustíme sa do plánovania a projektovania vášho nového skleneného produktu na mieru. Ďalším krokom je samotná výroba na základe našich výkresov. Výsledný produkt starostlivo skontrolujeme a pripravíme na montáž. No a potom už stačí len pár šikovných rúk našich kolegov, a váš nový sklenený produkt je hotový. To všetko od zamerania produktu stihneme už za 40 dní.

Prečo pripravujete až 3 cenové ponuky?

Aby ste si mohli vybrať riešenie, ktoré vám najviac vyhovuje. Prvou je ponuka Ekonomik. To je to najlacnejšie riešenie, pri ktorom môžete ušetriť a zároveň dostať vysokú kvalitu produktov a služieb. Klassik je zlatá stredná cesta so zárukou 3 roky. A Premium, to je najvyššia kvalita, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta. S ňou získate až 5-ročnú záruku. (Počas osobnej obhliadky vám podrobne vysvetlíme rozdiely medzi jednotlivými variantami.)

Prečo je potrebná osobná obhliadka?

Keďže sklenený produkt nekupujete každý deň, je dôležité dať si pri jeho výbere pozor. Treba zohľadniť priestorové danosti, nájsť správne riešenie… Pre odborníka s množstvom skúseností to nie je nič zložité.

Preto Vám ponúkame osobnú obhliadku zadarmo, kde vám poradíme, aký sklenený produkt si vybrať. Len tak sa vám táto dlhodobá investícia vyplatí a zvolený produkt vám bude slúžiť ešte mnoho rokov.

Koľko vydrží povrchová úprava skla voči vodnému kameňu a usadeninám?

To závisí od jej nanesenia a údržby. Ak povrchovú úpravu EnduroShield nanesú naši odborníci a na čistenie nebudete používať chemické čistiace prostriedky, garantujeme vám životnosť minimálne 8 rokov.

Nenašli ste odopoveď na Vašu otázku?

Kontaktujte nášho špecialistu!

Máte otázku? Kontaktujte nášho špecialistu!

Tibor Horváth

Obchodný manažér pre Bratislavu
+421/918 733 900
tibor.horvath@interiersklo.eu